Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cabal 2 Newsy, galerie, filmiki.


Degistive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1362272666-U298545.png
Witam.

W tym temacie będziemy prezentować wszystkie newsy dotyczące Cabal 2.

Do tematu będą dodawane :

1. Wszystkie nowości które dotyczą Cabala i Cabala 2.
2. Galerie z najlepszymi zdjęciami i ujęciami.
3. Filmiki przedstawiające nową grę.
4. Poradniki.

Wiele osób pyta "Kiedy powstanie Cabal 2" tutaj z czasem znajdziecie
odpowiedź. Postaram się opisać każdą nowość jaka wyjdzie na Cabal i
Cabal 2. Jeżeli sami byście chcieli coś dodać to piszcie w komentarzach.


Newsy :


Filmiki :


Najlepszy zwiastun Cabal Online II



Tutaj zobaczycie jak wygląda grafika, postacie, skille, budynki, miasta, i wiele innych.

http://www.youtube.com/watch?v=C-HD6HQxDnE

Tutaj zoaczycie jak wyglądają skille na poszczególnych postaciach.


Na tym filmiku zobaczycie przegląd każdej klasy w nowej grze :

Warrior
Wizard

Force Blader

Force Shielder

Force Archer

Priest


Galerie :

cabal2.hu_ingame_01.jpg

top-620x250.png

cabal2.hu_ingame_03.jpg


Poradniki :

Jak zagrać w Cabal Onine II?

http://www.mpcforum.pl/topic/858548-tutorial-jak-zagra-w-cabal-2/#entry6341417

 

Temat prowadzony jest przez Degistive i ScoTube.

Kappa.

Opublikowano

Aaaale chcialbym zagrac :/ ale chyba mi nie pojdzie bo to wymaga karte 512 mb Tak?

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano








Procesor Intel: Core Duo 2GHz Procesor AMD: Athlon 64 x2 2GHz Grafika Nvidia: GeForce 8800GT 512 MB RAM Grafika ATI: Radeon HD 3850HD 512MB RAM Pamięć RAM: 2 GB RAM Przestrzeń HDD: 9 GB System: Windows XP/Vista/7 DirectX: 9.0

Kappa.

Opublikowano

@up Jeżeli masz jakieś możliwości to wymien sprzęt na lepszy, wtedy będziesz mógł pograć.

To chyba kazdy wie ze jak ma mozliwosc to mozna wymienic na cos lepszego -.- true story bro

273511408998783345728.png
Opublikowano

Ja kasy na kompa nie mam prosze tate od miesiaca i czekam rok zeby kiedys mi kupil ta karte :/

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

To chyba kazdy wie ze jak ma mozliwosc to mozna wymienic na cos lepszego -.- true story bro

 

hahahahahaha.

 

 

Ja kasy na kompa nie mam prosze tate od miesiaca i czekam rok zeby kiedys mi kupil ta karte :/

 

 

Daj parametry swojego kompa i zobaczymy czy pójdzie na low, pamiętajcie że zawsze wymagania są zawyżane.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Intel [R]

Pentium [R] 4 CPU 3.20GHz

3.20 GHz, 1,50 GB RAM

 

 

Na minimalnych pójdzie pewnie.

 

 

 

Na minimalnych także powinno pójść.

 

 

Póki co sie nie zarejestrujesz, więc nawet nie sciągaj

 

No nie moja wina że ostatnio dodali tą akceptacje telefoniczną i próbuję to rozwiązać cały czas.

 

W wakacje wychodzi SEA, jak nie uda się na KR to na sea.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam skromną. Nadzieję że jeszcze w tym roku normalnie zagramy w cabala 2 w Europie

"Należy słuchać"

tworzymy serwery dla graczy a nie dla siebie


b_560_95_1.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gierka wydaje się być fajna, szkoda, że tylko koreańce narazie grają:P. W tym roku na 100% gry w europie nie bd, nawet nie wiadomo, czy w nastepnym. Proponuję złożyć podanie o poddział do Cabala jako Cabal2. Zresztą, na 100% bd dużo polaków bo to w końcu CABAL :D

Opublikowano

Proponuję złożyć podanie o poddział do Cabala jako Cabal2.

Tak się stanie, gdy będą widoki na "uruchomienie" EU i podadzą konkrety w związku z tym :) Póki co subforum nie jest potrzebne.

#don't care

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Sorry za odkop ale wiecie kiedy wyjdzie takowy Cabal 2?

Od kołyski, aż po grób,
Jedno miasto, jeden klub.
Za te barwy za naszą Stolicę
Pójdą w bój Legii wierni kibice

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Zastanawiam się czy jest jeszcze sens czekać na Cabala 2 jeśli mamy sporo innych ciekawych gier tego typu do wyboru:(

Kiedyś byłem fanem pierwszej części Cabala i teraz tak naprawdę nie wiem czego się spodziewać po 2 częsci

Opublikowano

Witam

Zastanawiam się czy jest jeszcze sens czekać na Cabala 2 jeśli mamy sporo innych ciekawych gier tego typu do wyboru:(

Kiedyś byłem fanem pierwszej części Cabala i teraz tak naprawdę nie wiem czego się spodziewać po 2 częsci

Chodzą słuchy że Cabal 2 niewypał, ale czy to prawda - nie wiem, nie grałem, piszę tylko jak mówią inni. Ja osobiście czekam na Cabala 2, na pewno w dzień premiery na EU będę pobierał, wtedy będę mógł napisać swoją opinię.

Opublikowano

z waszych wypowiedzi wnioskuję jak narazie że Cabal 2 nie bedzie dobrą gierką

teraz myślę czemu przestałem grać w pierwszą część :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...